KONST / Litografier / Färglitografi 7742034
nr 774 2034
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 148/350, signerad, motivets mått: 35x28
Utrop:
700 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:04:14
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson